Oferta

Poznaj naszą szeroką gamę usług

Oferujemy wachlarz rozwiązań dla Ciebie i Twojej firmy. Jesteśmy w stanie przeanalizować Twój wizerunek w sieci od A do Z, a następnie przedstawić najlepsze możliwe rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem oferowanych przez nas usług i rozwiązań. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas lub zadzwoń.

Optymalizacja WWW

Optymalizacja strony internetowej to działanie, które polega na jak najlepszym dostosowaniu strony do konkretnych potrzeb, jak np. widoczność strony, lub przyspieszenie jej działania.

Optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów jest jednym z najważniejszych czynników przy prowadzeniu kampanii, dzięki czemu możemy zwiększyć sprzedaż i popularność strony, zmniejszając tym samym budżet.


Analiza reklam

Sprawdzimy, czy obecnie prowadzone kampanie reklamowe są odpowiednio dostosowane do rynku i odbiorców. Przeanalizujemy ich skuteczność oraz zaproponujemy ewentualne rozwiązania.

Audyt Social Media

Audyt social media to kompleksowe badanie i analiza obecności danej marki w mediach społecznościowych. Uwzględniamy wiele aspektów wpływających na całościowe postrzeganie Twojej firmy.


Analiza marketingu

Analiza marketingowa Twojej firmy to bardzo ważne i pracochłonne działanie, które stanowi pewnego rodzaju wstęp do przygotowania odpowiedniej, spersonalizowanej strategii marketingowej.

Audyt treści

Dzięki audytowi treści możemy zweryfikować, czy zamieszczane na naszej stronie teksty są wartościowe dla Twoich użytkowników, tak by uznali naszą witrynę za rzetelne źródło informacji.


Optymalizacja sprzedaży

Sprawdzimy jak wygląda Twoja sprzedaż w Internecie, a następnie przedstawimy możliwości jej zwiększenia. Takie rozwiązanie umożliwia zwiększenie sprzedaży nawet o 400%.

Optymalizacja adresów URL

Optymalizacja strony www pod kątem przyjaznych linków jest filarem pozycjonowania. Dzięki takim działaniom możemy skutecznie wzmocnić pozycje strony w wynikach wyszukiwania Google i nie tylko.


Startupy

Jeśli wprowadzasz nową markę na rynek, pomożemy Ci przygotować odpowiednie zaplecze marketingowe, które sprawi że staniesz się widoczny w Internecie.

Modele

Pomożemy Ci optymalnie zaprojektować Twoją stronę lub sklep internetowy, w taki sposób aby było on przyjazny dla Twoich użytkowników.